logo-top

Studio Tańca Passo powstało z inicjatywy Szymona Bożka który swoją pasja i doświadczeniem chce dzielić się z innymi.

Swoje pierwsze - zawodowe taneczne kroki stawiał już w wieku 7 lat. Wiele lat systematycznej pracy zaowocowało zdobyciem Międzynarodowych Mistrzowskich klas tanecznych "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.
W wieloletniej karierze Szymona do jego największych sukcesów możemy zaliczyć między innym:
- piętnastokrotne zdobycie najwyższego stopnia podium Mistrzostw Czeskiej Republiki,
Mateusz Nowak to założyciel agencji tanecznej 7i.
Mateusz jest jednym z najlepszych tancerzy dancehall’owych w Polsce. Jest aktualnym mistrzem Polski w dancehall’u, od kiedy w 2010 roku zdobył tytuł „King of the dancehall”. Jest członkiem jedynej męskiej formacji dancehall’owej w Polsce – Monster Unit. Zajmuje się również innymi technikami tańca, szczególnie hip hopem.
Jako tancerz i członek formacji tanecznych brał udział w wielu ogólnopolskich turniejach tańca, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Zwycięzca 1 edycji programu TVN - You Can Shake!!!
Instruktor Studio Tańca Passo miłośnik tańca i gorących rytmów Salsy i Bachaty od 4 lat przekazuje swoją wiedzę taneczną zdobytą na wielu warsztatach min. kursantom Naszej szkoły
Jako członek formacji tanecznej Afroimpuls występował m.in. na:
Primavera Salsa Open w Chorzowie
Festival Cubano w Krakowie i Bielsku-Białej
Feniks Dance Show w Białymstoku
Salsa Festival w Warszawie
Justyna Kaczmarska - jest absolwentką kierunku aktorskiego (IX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie) oraz wokalno-aktorskiego o specjalizacji choreografia i techniki tańca na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacerowiczów w Łodzi. Wykłada w Krakowskiej Szkole Artystycznej na kierunku choreografia i współpracuje w tym zakesie  z Krakowskimi teatrami

Justyna w tańcu łączy zmysłowość i delikatność, z niczym nieskrępowaną energią. Jej charyzmatyczna osobowość przyciąga jak magnes oraz skłania do pełnego zaangażowania i wyrażania siebie w tańcu.